Plzeňská diecéze

Oficiální www stránky plzeňského biskupství včetně rozpisu bohoslužeb, elektronického Diecézního zpravodaje a dalšími zajímavostmi ze života plzeňské diecéze.


Farnosti vikariátu Plzeň město

Oficiální stránky farností vikariátu Plzeň město, na nichž můžete získat potřebné informace o bohoslužbách a jiných aktivitách v těchto farnostech.

Římskokatolická farnost Plzeň – Litice

Římskokatolická farnost Plzeň – Lobzy

Římskokatolická farnost Plzeň – Slovany:

Římskokatolická farnost Plzeň – Severní Předměstí


Schola u Redemptoristů

Oficiální stránky Scholy u Redemptoristů. Je tam možné získat stručnou informaci o historii kostela sv. Jana Nepomuckého v Plzni, dozvědět se něco o současném sboru u Redemptoristů, poslechnout si několik ukázek z repertoáru sboru, či prohlédnout malou kolekci fotografií.


Oprava varhan v kostele u františkánů

Oficiální stránky, na nichž je možné získat informaci, jak probíhají opravy varhan v kostele Nanebevzetí Panny Marie. Je možné posílat finanční převodem na účet v ČSOB: 176 545 151/0300. Pokud budete potřebovat potvrzení o daru pro daňové účely, obraťte se laskavě na farní kancelář v Plzni ve Františkánské ulice 11, (paní Sladká.

Slovenské katolické centrum v Plzni

15. října 2004 zřídil plzeňský biskup František Radkovský v rámci Poradny pro cizince a utečence Diecézní charity Plzeň Slovenské katolické centrum sloužící všem věřícím Slovákům v Plzni.


Rodinné centrum Plzeň

Stránky občanského sdružení Rodinné centrum Plzeň – činnost klubu maminek, možnosti rekreace na faře v Těnovicích, malé obci jižně od Plzně…


vira.cz

Abeceda víry na Internetu. Na těchto stránkách postupně naleznete ucelený pohled na víru, pohled od A do Z… Přejeme Vám vše dobré od Boha!


ChristNet

ChristNet.cz znamená Christian Network in Czechia, tedy Křesťanská síť v Česku. ChristNet.cz je tedy síť křesťanský sitů, což jsou rozsáhlé celky webových stránek, v Česku a na Slovensku. V současnosti je v síti ChristNet.cz samotný projekt ChristNet.cz a projekt Katolík.cz. Připravují se však i jiné sity.


katolik.cz

Server věnující se katolickým tématům


Pastorace.cz

Web provozuje Pastorační středisko, jehož ředitelem je P. Ing. ThLic. Aleš Opatrný. Za projekt je odpovědný Mgr. Ignác Mucha. Projekt existuje a funguje i díky skupině dobrovolníků. Web má být širokou nabídkou podkladů pro pastorační činnost a duchovní život. Cílem není systematické zpracování témat, ale spíše nabídka „polotovarů“ a prostor pro sdílení (nápadů, názorů, informací).


misie.apha.cz

Křesťanská linka důvěry na internetu.